ماژول جستجودرسایت

با استفاده از این ماژول می توانید مطالب مورد نظرتان را در سایت میهن رایان جستجو نمایید.

صفحه اصلی

محصولات و خدمات

راهنمای مشتریان

دانلود

امور نمایندگی

درباره ما

تماس با ما

فیش حقوق اینترنتی

محصولات شرکت

لیست سفارشات من

بوستان نرم افزاری نو با ایده های متفاوت

شرکت میهن رایان ارائه دهنده ی خدمات با کیفیت نرم افزاری در سطح کشور.

راهنمای نرم افزار پذیرش درمانگاهی و مدیریت مطب بوستان
ثبت نام کاربران

جستجو در سایت

031-52401690

نرم افزار پذیرش درمانگاه، انتقال بیماران صف انتظار به پزشک شیفت بعدی

فرض کنید شیفت خاتمه پیدا کرده است و هنوز بیمارانی در صف انتظار پزشک شیفت وجود دارند، حال به این دلیل که این بیماران توسط پزشک دیگری معالجه می شوند، نیاز است تا در سیستم پذیرش نیز این بیماران به پزشک شیفت بعدی انتقال یابند.

برای این کار کافی است در منوی اختتام شیفت نرم افزار که در مطلب نرم افزار پذیرش درمانگاهی و کلینیک، اختتام شیفت توضیح داده شده است پذیرش درمانگاهی بوستان، دکمه ی انتقال بیماران صف انتظار را به پزشک بعدی را کلیک کنید

سپس فرمی مطابق شکل زیر نمایش داده می شود.


 

در این نرم افزار مراحل را به صورت نشان داده شده در شکل بالا انجام دهید

1- ابتدا پزشک مربوط به شیفت قبل را انتخاب نمایید (در صورت عدم انتخاب همه ی پزشکان انتخاب می شود) و از نوبت تا نوبت را به دلخواه درج نمایید و سپس دکمه ی مشاهده لیست پذیرش را کلیک کنید تا لیست پذیرش ها را با شرایط مذکور برای شما واکشی کند.

2- سپس روی پذیرش هایی که می خواهید پزشک آن را تغییر دهید کلیک کنید تا رنگ پس زمینه ی آن تغییر پیدا کند، در صورتی که دکمه ی انتخاب همه را بزنید همه ی پذیرش ها رنگ پس زمینه ی سبز به خود می گیرند.

3- سپس کد پزشکی را که می خواهید پذیرش ها برای او ثبت شود در فیلد مربوط به مرحله ی 3 درج نمایید. در صورتی که نام پزشک را شروع به نوشتن کنید پنجره ی جستجوی پزشک نمایش داده می شود.

4- دکمه ی انتقال به پزشک انتخابی را بزنید.

در این صورت در نرم افزار پذیرش درمانگای بوستان پذیرش ها به پزشک شیفت بعدی انتقال پیدا می کنند.


نکته ای که در این جا باید توجه داشت این است که با این کار تنها پزشک مربوط به پذیرش تغییر می کند و محاسبات مالی و صندوق بدون تغییر می ماند. یعنی در گزارشات مربوط به پذیرش شیفت صندوق تغییری به وجود نمی آید.