ماژول جستجودرسایت

با استفاده از این ماژول می توانید مطالب مورد نظرتان را در سایت میهن رایان جستجو نمایید.

صفحه اصلی

محصولات و خدمات

راهنمای مشتریان

دانلود

امور نمایندگی

درباره ما

تماس با ما

فیش حقوق اینترنتی

محصولات شرکت

لیست سفارشات من

بوستان نرم افزاری نو با ایده های متفاوت

شرکت میهن رایان ارائه دهنده ی خدمات با کیفیت نرم افزاری در سطح کشور.

راهنمای نرم افزار پذیرش درمانگاهی و مدیریت مطب بوستان
ثبت نام کاربران

جستجو در سایت

031-52401690

نرم افزار پذیرش درمانگاهی بوستان و مدیریت مطب و کلینیک بوستان، اختتام شیفت

یکی از قابلیت های نرم افزار پذیرش درمانگاهی بوستان و مدیریت مطب و کلینک بوستان قابلیت شیفت بندی آن می باشد. برای اختتام شیفت کاربر صندوق ابتدا بایست وارد منوی عملیات و سپس اختتام شیفت بروید.

پس از کلیک روی منو فرم شکل زیر نمایش داده می شود:

در این قسمت کاربر می تواند گزارش های مربوط به کارکرد و درآمد پرستاری و میزان درآمد صندوق را بگیرد و سپس دکمه ی خاتمه ی شیفت را بزند.

با این حال می تواند در صورتی که شیفت بعدی دارای یک پزشک باشد، کد پرشک عمومی شیفت بعدی را در مقابل پیکان نمایش داده شده در شکل بالا درج کند تا دیگر هنگام پذیرش نیاز به درج مجدد شماره پزشک نباشد. در صورتی که نیاز باشد نوبت ها بازنشانی شود، می تواند تیک مربوط به بازنشانی نوبت را نیز بزند، با این کار در شیفت بعدی پذیرش، نرم افزار پذیرش درمانگاهی بوستان، نوبت ها را از 1 مجدد آغاز می کند.

در صورتی که قبل از زدن دکمه ی خاتمه ی شیفت بخواهید گزارش های کارکرد و پرستاری را ملاحظه فرمایید، دکمه ی پرینت گزارش برای شما غیر فعال است و تنها پس از خاتمه ی شیفت است که می توانید گزارش های کارکرد و پرستاری شیفت جاری را بگیرید


 

بلافاصله پس از کلیک روی دکمه ی اختتام شیفت ریز کارکرد صندوقداران در جدول زیر فرم نمایش داده می شود. همچنین در صورتی که قابلیت ارسال پیامک نیز که در مطلب نرم افزار پذیرش درمانگاهی و کلینیک، ارسال پیامک شیفت ذکر شده است فعال شده باشد، پیامک خاتمه ی شیفت برای شماره موبایل های وارد شده توسط نرم افزار مدیریت درمانگاه و کلینیک بوستان ارسال می شود.

نکته ی دیگری که در خاتمه ی شیفت وجود دارد انتقال بیماران شیفت قبل به پزشک شیفت جاری می باشد که در مطلب نرم افزار پذیرش درمانگاه، انتقال بیماران صف انتظار به پزشک بعدی توضیح آن داده شده است.