ماژول جستجودرسایت

با استفاده از این ماژول می توانید مطالب مورد نظرتان را در سایت میهن رایان جستجو نمایید.

صفحه اصلی

محصولات و خدمات

راهنمای مشتریان

دانلود

امور نمایندگی

درباره ما

تماس با ما

فیش حقوق اینترنتی

محصولات شرکت

لیست سفارشات من

بوستان نرم افزاری نو با ایده های متفاوت

شرکت میهن رایان ارائه دهنده ی خدمات با کیفیت نرم افزاری در سطح کشور.

راهنمای کاردرمانی و فیزیوتراپی بوستان
ثبت نام کاربران

جستجو در سایت

031-52401690

پذیرش در نرم افزار مدیریت مراکز کاردرمانی و فیزیوتراپی بوستان

در فرم پذیرش نرم افزار بوستان با ثبت کد ملی بیمار،اگر بیمار قبلا پرونده تشکیل نداده باشد  ابتدا فرم تشکیل پرونده باز می شود و پس از ثبت اطلاعات در پرونده  یا اگر بیمار قبلا پرونده تشکیل داده باشد، اطلاعاتی چون نام و نام خانوادگی، شماره پرونده، سن و عکس بیمار در فرم پذیرش می نشیند.(اگر بیمار که از قبل پذیرش شده باشد و کارت پذیرش داشته باشد میتوان با بارکد روی کارت پذیرش کرد ) و سپس در فرم پذیرش اطلاعاتی چون پزشک معالج بیمار،منبع ارجاع،نوع بیمه پایه، بیمه تکمیلی، علت مراجعه،تاریخ اعتبال ردفترچه و شماره دفترچه و تعداد جلسات درمانی مورد نیاز بیمار را ثبت نمود.و کارت پذییرش بیمار را چاپ کرد.

 

پس از پذیرش بیمار میتوان در همین فرم پذیرش به ازای هرجلسه ای که بیمار مراجعه میکند و خدمات دریافت می کند،یک جلسه درمانی به روش زیر ثبت نمود:

برای ثبت جلسه در قسمت عنوان خدمت نوع خدمتی که به فرد ارایه می شود را ثبت نمود که پس از ثبت خدمت فرم جزییات جلسه باز میشود که باید اطلاعاتی چون مکان جلسه و درمانگر فرد و تعداد خدمات و در صورت نیاز تخفیفات را مشخص نمود.

 

پس از وارد کردن اطلاعات با کلیک برروی دکمه ثبت نهایی بلافاصله فرم اطلاعات مالی باز میشود.

در این قسمت میتوانید مشخص کنید که از بیمار به ازای این جلسه چه مبلغی و به چه صورتی(نقدی یا کارتخوان) دریافت کرده اید.

با ثبت این جلسه در بالای فرم پذیرش از تعداد مانده جلسات فرد یکی کم میشود و در در صورت صفر شدن تعداد جلسات فرد اگر از قبل تنظیم کرده باشید دیگر شما قادر به ثبت جلسه در این فرم پذیرش نخواهید بود.(در صورتی که نخواهید برای ثبت جلسات در یک پذیرش محدودیت داشته باشد می توانید تعداد جلسات لازم را صفر وارد نمایید.)

در قسمت پایینی فرم پذیرش شما میتوانید اطلاعاتی چون مانده حساب فرد،سهم بیمه تکمیلی،سهم سازمان های بیمه گر،وجه های پرداختی فرد و تخفیفات وی را مشاهده نمایید. در فرم پذیرش شما همچنین میتوانید لیست نوبت های فرد را مشاهده نمایید و همچنین میتوانید به فرد مورد نظر نوبت دهید یا نوبت او را حذف کنید یا نوبت فرد را به جلسه تبدیل کنید که در قسمت های بعدی به طور دقیق تر معرفی می گردد.

در صورت اشتاباه وارد کردن اطلاعت پذیرش یا جلسه میتوان ان ها را ویرایش کرد و یا یک جلسه را حذف کرد.

در این فرم برای ثبت اطلاعات بیشتر مربوط به بیمار میتوان از فرم شرح حال بیمار استفاده کرد که روزانه شرح حال وی نوشته میشود و یا مدارکی در طی دوره درمان بیمار تهیه میگردد را بارگذاری نمود.

اگر در پذیرش فرد تعداد جلسات درمانی تکمیل شده باشد شما باید دکمه اختتام پذیرش را بزنید در این صورت این پذیرش غیر فعال میگردد و دیگر امکان ثبت جلسه یا ثبت نوبت برای این پذیرش وجود ندارد. ام چنانچه بیمار مدتی بعد بع مرکز شما مراجعه نماید باید برای او یک پذیرش جدید باز کنید.